На чергових "виборах Путіна", хто б міг подумати, переміг Путін. Вкидання бюлетенів було масове (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1874 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/03/2018Дата публікації

Путіна запитали, чи буде він брати участь у виборах в 2030 році, на що той відповів: «Це смішно. Я що, до ста років тут буду сидіти?».

Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.


"Раком" у виборчих урнах, прикриті кульками камери. Цирк шапіто на "виборах Путіна" (ФОТО, ВІДЕО)

На незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму фіксували низьку явку. Також повідомлялося, що на кримських татар чинили тиск.

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін, за даними російського ЦВК, отримав 76,66% голосів виборців після обробки 99,65% протоколів.

На другому місці кандидат від КПРФ Павло Грудінін, який набрав 11,80% голосів, на третьому — лідер ЛДПР Володимир Жириновський — 5,67%.

Ксенія Собчак отримала 1,67%, Григорій Явлінський набрав 1,04%. Кандидат Борис Титов на шостій позиції з 0,76%, за ним — Максим Сурайкін з 0,68% голосів, і останній — Сергій Бабурін з показником 0,65%.

У російському Центрвиборчкомі заявили також, що в анексованому Криму на «виборах» президента за Путіна нібито «віддали» 91,9% голосів.

За матеріалами Громадського

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!