Київпастранс не випускає фінансований спільнокоштом автобус до Броварів

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2569 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/03/2018Дата публікації

«Після трьох успішних ранкових рейсів Київпастранс просто відмовився випускати автобус ввечері 12 березня», – коментує ситуацію один з координаторів соціального проекту, Андрій Саук.

Щодня 100-місний автобус має їздити вранці з 6:00 до 9:00, і ввечері з 17:00 до 20:00 з Броварів до станції метро «Лісова» в Києві, - пише Хмарочос.

Транспортні послуги має надавати КП «Київпастранс», з яким вже уклали договір координатори проекту, кажуть вони.

Фінансування автобуса здійснюватиметься шляхом донорських внесків online та пожертвуваннями пасажирів автобуса за бажанням. Для усіх категорій населення проїзд буде безкоштовний.

Нагадаємо, Максим Польща, Андрій Саук та Максим Карпюк шляхом краудфандингу збирають кошти на «громадський автобус», який має щоденно курсувати між Броварами та Києвом.

Щодня відбувається трудова міграція жителів Броварів до столиці. Чимало з них на в’їзді користуються станцією метро Лісова, яка за даними 2017 року є найбільш завантаженою – нею скористалися понад 21,4 млн людей.

При цьому між Києвом та Броварами не курсують електрички.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!