Гарвард проводить конкурс задач на логіку (ЛІНК)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5007 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/03/2018Дата публікації

Факультет комп’ютерних наук Гарвардскього університету проводить міжнародний конкурс з вирішення задач на логіку CS50 Puzzle Day онлайн.

Його мета – дати зрозуміти, що комп’ютерна наука полягає не суто в програмуванні, а більше у вирішенні задач.

Минулого року кожна п'ята команда на конкурсі була з України, тому представники заходу запрошують долучитись до вирішення задач українців.


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ОНЛАЙН

Жодне з завдань у CS50 Puzzle Day не потребує навичок програмування та навіть наявності комп’ютера. Для участі потрібні лише вміння мислити логічно та знання англійської мови. Авторами задач є працівники Facebook та Гарвардського університету.

Минулого року у конкурсі взяли участь майже 8 тисяч учасників і 297команд, 64 з яких були з України. Цього року організатори сподіваються зробити захід ще більшим.

У 2018 році CS50 Puzzle Day 2018 відбудеться з 9 по 12 березня.

В Україні долучитись до CS50 Puzzle Day закликає Фонд BrainBasket - неурядова та некомерційна організація, що займається розвитком IT-освіти в Україні. Найкращі українські команди у конкурсі отримають подарунки від
BrainBasket та однієї зі шкіл англійської мови.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!