Весна наступає! Сьогодні знов очікується 20 см снігу

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1831 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/03/2018Дата публікації

До Києва 3 березня через снігопад тимчасово обмежили в’їзд великогабаритних транспортних засобів. 3 березня очікується ще до 20 сантиметрів снігу впродовж доби.

«Для розчистки доріг тимчасово обмежено рух великогабаритного транспорту в Київській області на під’їздах до м. Київ», — йдеться у повідомленні ДСНС, яке цитує Громадське.

Аеропорти та морські торговельні порти працюють у штатному режимі.

Як повідомляють рятувальники, унаслідок ускладнення погодних умов (сніг, пориви вітру) знеструмлені 63 населених пункти у 8 областях, а саме: Миколаївській — 14, Запорізькій — 10, Кіровоградській — 10, Одеській — 9, Черкаській — 7, Донецькій — 6, Дніпропетровській — 4 та Чернігівській — 3.

Також зазначається, що 3 березня Шевченківському районі столиці на вулиці Симона Петлюри, 25 стався порив теплової магістралі, внаслідок чого без теплопостачання залишилося 6 багатоповерхових будинків, 1 лікувальний заклад, 1 школа та 5 відомчих об’єктів.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!