205 шкіл Києва закриті через грип

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 429 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/02/2018Дата публікації

У 205 школах Києва навчальний процес досі припинений, повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.


Школи в різних містах масово закривалися на карантин (СПИСОК)

«У столиці ще й досі припинено навчальний процес у 205 школах повністю та у 28 – покласово. Найбільша кількість відсутніх через захворюваність на грип і ГРВІ спостерігається у Шевченківському (закрито 35 шкіл) та Солом’янському (закрито 28 шкіл) районах. Найменша кількість шкіл, де припинено навчальний процес, у Дніпровському районі (закрито три школи повністю та сім покласово)», – цитує слова Поворозника прес-служба КМДА у Facebook, - передає Радіо Свобода.

Він додав, що в 73 школах освітній процес відновили повністю, ще в шести – покласово.

19 лютого Поворозник повідомив, що в Києві за сьомий тиждень епідемічного сезону зареєстровано 27 638 хворих на грип та ГРВІ. Порівняно з попереднім тижнем, спостерігається зростання захворюваності на 6,5 відсотка. Водночас показник захворюваності на грип та ГРВІ в Києві нижчий від епідемічного порогу на 13 відсотків.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!