Голову Укроборонопрому звільнено - ймовірно, через заборгованість по зарплаті робітникам

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 590 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/02/2018Дата публікації

Генеральний директор ДП “Укроборонпром” Роман Романов звільнений.

Як передає “Новинарня“, про це сам Романов повідомив на сайті “Укроборонпрому”.

“Я прийняв рішення залишити свою посаду очільника ДК “Укроборонпром”. Заяву про це я написав ще у минулому році, сподіваюсь, що президент України Петро Порошенко підтримає моє рішення”, – написав Романов.

Невдовзі Порошенко підписав указ про звільнення Романа Романова з посади генерального директора ДП “Укроборонпром”.

“Звільнити Романова Романа Анатолійовича з посади генерального директора Державного концерну “Укроборонпром”, – зазначається в указі №26/2018 на офіційному сайті президента.

Як відомо, раніше прем’єр міністр Володимир Гройсман ініціював відставку керівника ДП “Укроборонпром” Романа Романова через заборгованість із виплати заробітної плати співробітникам ДП “Миколаївський суднобудівний завод”, яке входить до складу державного концерну Укроборонпром.

В “Укроборонпромі” заявили, що заборгованість по заробітній платі на “Миколаївському суднобудівному заводі” утворилася через те, що завод три роки не отримував відшкодування коштів за утримання ракетного крейсеру “Україна”.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!