Метро "Петрівка" офіційно перейменовано на "Почайну"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1431 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 08/02/2018Дата публікації

Київрада перейменувала станцію метро “Петрівка” на “Почайна”.

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали перейменування станції та лінії Київського метрополітену, - передає сайт Київради.

Відтак, станцію метро “Петрівка” перейменовано на “Почайна” - відповідно до назви річки “Почайна”, що є однією з найдавніших у Києві.

Громадські обговорення цієї пропозиції відбувалися з 1 березня до 1 травня 2017 року. До голосування долучилися 1932 особи. 73% із них підтримали перейменування.

Також, відповідно до документу, “Куренівсько-Червоноармійська” лінія столичної підземки отримала нову назву “Оболонсько-Теремківська”.

Попередня назва відображала лише початковий проект лінії, і нині вона не проходить через місцевість Куренівку. Друга частина назви “Червоноармійська” — перестала відповідати надземній топоніміці після перейменування станції “Червоноармійська” на “Палац Україна” в 1993 році. Окрім того, у листопаді 2014 року вулиці Червоноармійській повернули історичну назву Велика Васильківська.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!