США розбомбили війська Асада, зірвавши їхній наступ. Вбито близько 100 осіб

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 14532 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 08/02/2018Дата публікації

Більше 100 бійців із союзних сирійському диктатору Башару Асаду підрозділів загинули в результаті спільної контроперації ВВС міжнародної коаліції і опозиційних сил, яка сталася в ніч на 8 лютого в передмісті Дейр-ез-Зора.

Про це з посиланням на інформацію пов'язаного з Пентагоном анонімного американського чиновника передає Associated Press. Переклад Ліги:

Такими діями "самозахисту", стверджує інсайдер, було зірвано масштабний наступ проасадовських військ, які мали намір взяти під контроль територію, яку курди звільнили від джихадистів Ісламської держави у вересні 2017 року:

місце удару

Великі втрати демонструють, наскільки серйозною була загроза атаки, в якій урядові сили хотіли задіяти близько 500 бійців, уточнив співрозмовник.

За відомостями джерела, сили Асада почали попередню підготовку до просування вперед, влаштувавши масований артобстріл позицій і місцевої штаб-квартири альянсу Демократичних сил Сирії, який складається переважно з курдів. Також застосовувалися РСЗВ, танки і міномети.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!