Безпілотна вантажівка доїхала 4000 км від Каліфорнії до Флориди (КАРТА, ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1344 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 08/02/2018Дата публікації

У США стартап Embark провів випробування свого безпілотного вантажного автомобіля, який проїхав від одного узбережжя США до іншого. Вантажівка виїхала з Каліфорнії, а закінчила маршрут в місті Джексонвілл у Флориді.

Як видно з гугл-карт, це майже 4000 км за найкоротшим маршрутом.

Вантажівка Embark — автомобіль другого рівня автономності. Це означає, що водій може прибирати руки з керма. Тестова подорож тривала 5 днів, проте у компанії стверджують, що у цілком автономному режимі машина подолає цей маршрут за 2 дні. Цього разу під час поїздки водії лише кілька разів втручалися в процес руху автомобіля, і щоразу це втручання тривало кілька секунд. Власне, наявність водія (для дотримання правил і у зв'язку з тестом) і заповільнило машину: людям потрібно було відпочивати від спостережень і можливих втручань, і звісно, їсти та спати.

Технологія Embark використовує камери, сенсори і машинне навчання, а не карти високої чіткості. Стартап також першим почав регулярну доставку вантажів за допомогою безпілотних вантажівок.

За словами генерального директора компанії Алекса Родрігеса, до кінця цього року в автопарку Embark будуть вже 40 машин такого типу.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!