Екс-заступниця Авакова, яку "звинувачували" в молодості - тепер працює на керівній посаді в ООН

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 7209 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/01/2018Дата публікації

Колишня заступниця міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва, яка пішла з посади у грудні, працевлаштувалася в UN Women Ukraine на посаду National HeForShe Coordinator (національна координаторка кампанії HeForShe).

Про це повідомляє Громадське.

HeForShe — рух солідарності за рівність статей, створений організацією «ООН-Жінки». Мета руху — залучення чоловіків і хлопчиків для діяльності в якості захисників і поборників рівноправності статей. Рух ґрунтується на ідеї про те, що гендерна рівність — це проблема, що соціально, економічно і політично зачіпає всіх людей.

Наприкінці грудня 2017-го Кабінет Міністрів звільнив заступницю міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Анастасію Дєєву за власним бажанням.

Перед тим Дєєву тривалий час цькували в соцмережах і деяких ЗМІ, мовляв, у її віці вона не може мати достатнього досвіду й, мабуть, її взяли "за красиві очі".

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!