Китайські вчені вперше успішно клонували мавп (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1122 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/01/2018Дата публікації

Вченим Китайської Академії наук вдалося успішно клонувати двох макак, використовуючи методику, якою клонували вівцю Доллі.

Чжун Чжун та Хуа Хуа стали результатом 79 спроб, - передає Громадське. - Двох інших мавп спочатку клонували з іншого типу дорослої клітини, але вони не вижили.

«Цей успіх означає, що Китай стане першим у дослідженнях мозку та його захворювань, використовуючи клонованих макак, як моделі тварин», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вдалий експеримент із клонування мавп підштовхне розвиток досліджень біології приматів. Також вчені кажуть, що такі генетично ідентичні мавпи можуть допомогти в дослідженні людських хвороб.

У 1996 році вівця Доллі увійшла в історію, коли її клонували в Інституті Рослінга в Единбурзі. Відтоді вчені клонували багатьох інших ссавців за допомогою однієї й тієї ж технології, включаючи велику рогату худобу, свиней, собак, кішок, мишей та щурів.

Чжун Чжун та Хуа Хуа — перші примати, яких клонували з допомогою цієї технології.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!