Обміняних Україною полонених в "ДНР" переслідують

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1722 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/01/2018Дата публікації

У самоназваній «Донецькій народній республіці» переслідують осіб, які повернулися на окуповану територію після передноворічного обміну. Про це повідомив штаб АТО.

«Співробітники так званого «МДБ ДНР» інкримінують колишнім бойовикам співпрацю з українськими спецслужбами», — ідеться у заяві штабу.

Нагадує ставлення Сталіна до радянських полонених

Зокрема, 28 грудня 2017 року затримано громадянина Сиренка С.О. 1984 р.н., що був переданий у так звану «республіку» в рамках процедури обміну, а 6 січня 2018 року цим же «відомством» були затримані члени «Союзу Військовополонених і Політв’язнів Донбасу» Максим Гармаш і Сергій Бабич.

«Невизнані республіки засуджують своїх «захисників» на терміни від 14,5 до 18 років ув’язнення в колоніях суворого режиму», — додали у штабі.

27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ, на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини.

Громадське

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!