Під Радою вже традиційно палили покришки (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1116 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/01/2018Дата публікації

Під Верховною Радою кілька десятків протестувальників із наметового містечка з шевронами батальйону «Донбас» запалили покришки і солому. Поліція їх відтіснила і загасила вогонь.

Між протестувальниками і поліцією сталася штовханина, кількох затримали, - передає з місця подій кореспондент Громадського телебачення.

«Поліцейські намагалися погасити вогонь із брандсбойту, але протестувальники їм перешкоджали. Тоді поліцейські почали викидати горілі покришки з місця інциденту», — зазначає кореспондент.

Нагадаємо, зранку 16 січня у Києві біля стадіону Динамо зібралися близько 100 учасників акції «Стоп реванш», її організували провладні політики та громадські організації, котрі підтримують владу . Їхні вимоги ухвалити закон про деокупацію і реінтеграцію Донбасу, закони "Про колабораціонізм", про Антикорупційний суд, а також ряд законів про українську мову та церкви Чи організатори «Стоп реванш» мають стосунок до підпалу шин і соломи поки не зрозуміло.

Близько 3800 правоохоронців забезпечують правопорядок в урядовому кварталі столиці.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!