Ілон Маск наймає український літак "Антонов" для перевезення частин ракети Falcon до місця запуску

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2346 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 12/01/2018Дата публікації

Українська компанія "Антонов" звернулася до міністерства транспорту США з проханням надати дозвіл на позаплановий переліт вантажного літака AN-124-100 "Руслан" з Лос-Анджеласа до Флориди з метою перевезення крупногабаритного вантажу компанії SpaceX.

Про це стало відомо з відповідної заявки, яка міститься у відкритому доступі на американському інформаційному сайті авіаперевезень Daily Airlines Filings.

Як відомо також з розсилки Ukrainian Business Journal, компанія SpaceX найняла літак "Руслан" для перевезення однієї з частин ракети-носія Falcon на мис Канаверал, оскільки лише він може перевезти такий габаритний вантаж.

При цьому уточнюється, що йдеться про частину головного обтічника ракети, яка транспортуватиметься з аеропорту в Лос-Анджелесі до Тітусвілля або безпосередньо до мису Канаверал, штат Флорида.

Вказується, що переліт запланований на літаку AN-124-100 "Руслан" в інтересах компанії Space Exploration Technologies Corp. ("SpaceX").

Використано матеріал Укрінформ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!