IKEA офіційно виходить на український ринок

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1350 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/12/2017Дата публікації

Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA офіційно підтвердила вихід на український ринок.

бо поки що ІKEA продається тільки з бусіків і мафів

Наразі компанія вивчає український ринок і має намір протягом двох років відкрити перший об'єкт в Києві.

"На даний момент IKEA підшукує найбільш прийнятну бізнес-модель, яка дозволила б реалізувати плани в Києві протягом найближчих одного-двох років. Рішення про подальші кроки буде прийнято виходячи з результатів дослідження ринку і переваг українських споживачів", - говориться в документі компанії.

Згідно з повідомленням, розвитком мережі в Україні буде займатися "IKEA Південно-Східна Європа", що є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.). Компанія займається роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

"Ми йдемо в Україну з баченням того, як змінити на краще повсякденне життя багатьох людей. Наша компанія представить в Україні широкий вибір доступних товарів для дому, щоб задовольнити високий попит з боку споживачів", - цитується повідомлення менеджера з продажу "IKEA Південно-Східна Європа" Стефана Вановербеке.

Шведська компанія IKEA - одна з найбільших в світі роздрібних мереж з торгівлі меблями і предметами домашнього вжитку. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури.

Європравда

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!