В центрі Києва у 2018 році починають будувати велопішохідний міст (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3454 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/12/2017Дата публікації

Будівництво пішохідно-велосипедного переходу, який з’єднає Хрещатий парк та Володимирську гірку, планують розпочати вже в наступному році за бюджетні кошти.

Ось проект, - передає Хмарочос:

На мосту передбачені пішохідні та велосипедні доріжки, оглядові майданчики, освітлення, відеоспостереження. Планується, що термін експлуатації об’єкта складе не менше 100 років.

За планом, міст має замкнути верхню бровку Дніпра і об’єднати Лавру, Парк Слави, закінчити туристичний коридор Маріїнський парк – Арка дружби народів – пам’ятник Князю Володимиру.

Проект належить до Концепції розвитку інфраструктури прибережних територій та зон відпочинку Києва, яку Департамент містобудування та архітектури презентував у червні цього року.

Окрім мосту, в рамках Концепції планують реалізувати такі проекти:

– канатна дорога від Поштової площі до Арки Дружби народів, а потім до Труханового острова, Гідропарку і на лівий берег. Її загальна довжина може скласти сім кілометрів. Протяжність першої черги (від Арки до Труханового острова) складе 600 м;

– автомобільний паркінг під пішохідним мостом на Труханів острів на 1500 місць;

– флагшток заввишки 75 метрів;

– оглядова вежа висотою 40 метрів поряд із музеєм Води.

Останні дві споруди, за словами мера Кличка, стануть новими домінантами на схилах Дніпра.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!