Джавеліни для України офіційно зможе слати Канада

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2818 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 14/12/2017Дата публікації

Уряд Канади вирішив, що країна відтепер зможе продавати чи передавати Україні "Джавеліни".

Уряд Канади схалив внесення України до переліку країн, до яких дозволено експорт зброї (Automatic Firearms Country Control List). Відповідне рішення створює передумови до продажу Україні летальних озброєнь, включно із протитанковими комплексами "Джавелін". Про це в інтерв'ю Голосу Америки заявив Джеймс Безан, депутат парламенту Канади від Консервативної партії.

Подробиці ухваленого урядом Канади рішення оприлюднила Canada Gazette, офіційне видання канадського уряду.

За інформацією видання, внесення України до Automatic Firearms Country Control List дозволяє канадським експортерам звертатись до уряду Канади по надання дозволу на експорт до України певних видів озброєння та пристроїв.

"Неможливо передбачити, скільки запитів на експортні дозволи відповідно до AFCCL буде подано, і скільки з них буде задоволено. Але потенційні переваги для канадських компаній можуть включати десятки тривалих контрактів на постачання, за якими можуть послідувати контракти на підтримку та ремонт", - також відзначає видання.

Уніан

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!