В Одесі засудили чоловіка, через чиє "лікування" померла дворічна дитина

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1014 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 12/12/2017Дата публікації

Приморський районний суд Одеси засудив на 2 роки і 10 місяців ув'язнення чоловіка за «лікувальну діяльність» без спеціального дозволу і медичної освіти, що призвело до смерті 2-річної дитини.

Про це повідомив прес-секретар Генеральної прокуратури Андрій Лисенко в Facebook, - передає Громадське телебачення.

Зазначається, що у листопаді 2013 року чоловік познайомився з подружжям з Білгород-Дністровського, яке мали двох дітей — 2-річного сина та 8-місячну доньку.

Дізнавшись, що одна дитина захворіла, чоловік заявив, що є лікарем-педіатром та почав проводити з обома дітьми «водні процедури», занурюючи їх на деякий час у воду.

Самопочуття хлопчика після цього погіршилося. Його ушпиталили з діагнозом клінічна смерть внаслідок неповного утоплення. У лікарні дитина померла.

Насправді обвинувачений мав освіту вчителя фізичної культури і був безробітним.

Суд визнав чоловіка винним у занятті лікувальною діяльністю без спеціального дозволу та належної медичної освіти, що спричинило тяжкі наслідки. Засуджений свою провину так і не визнав та заперечував проведення будь-яких процедур.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!