Перемога! Рада скасувала податок на імпорт електромобілів (+ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 8017 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 08/12/2017Дата публікації

Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового кодексу, якими звільнила водіїв від сплати податку та акцизу на операції з ввезення до України автомобілів, оснащених виключно електродвигуном.


Україна й без того була в топ-5 у світі за розвитком ринку електромобілів, передусім за рахунок б.в.

Оновлено: 16:22
Стенограма вже є, і все там підтверджено - 1 рік пільг. Таким чином, у 2018 році покупці електромобілів не платитимуть 10% ввізного мита, 20% ПДВ і 109 євро акцизу.

Початковий текст:
У першопочатковому законопроекті йдеться про те, що пільгові умови вводять на п'ять років. Проте з'явилася інформація, ніби в останній момент голова депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов з голосу запропонував обмежити скасування ПДВ лише наступним роком, тобто від 1 січня 2018-го до 31 грудня 2018-го. Ніби за цю правку остаточно й проголосували нардепи. Перевірити цю інформацію поки що немає можливості – остаточний проект закону, а також стенограма пленарного засідання відсутні на сайті Верховної Ради.

На основі матеріалу ТСН

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Тут немає особливо чому радіти. Майбутнє ще не наступило, й бюджетних електричних автівок, які б могли замінити українцям "ланоси" й інші "жіґулі" досі не існує, а такі "дивні" преференції від досі надто залежного ("не те слово") від бандюків-олігархів парламенту можна пояснити такими причинами як 1) популізм 2) намагання водночас ще більше підняти внутрішні ціни на е.е. і продати тієї е.е. ще більше (можна було б продавати за бугор, але на відстані до 1500 км багато не продаси, до того ж лінії електропередач навіть в середині країни застарілі і їх не вистачає. (Є у когось якісь інші раціональні пояснення цього дива? (Звісно, що якщо у містах стане "трохи легше дихати", буде дуже добре; ніхто не заперечить - колись, коли батареї будуть доступнішими, в Україні буде вже трохи більше інфраструктури для використання тих "батарей-електомобілів". ))