Білорус на об'єкті "Чорнобиль-2" впав з радіолокаційної вежі. Миттєва смерть

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1884 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/11/2017Дата публікації

У Чорнобильській зоні загинув громадянин Білорусі. Він впав з радіолокаційної вежі, яка розташована за кілька кілометрів від станції.

Про це повідомляє поліція Київської області, - передає Громадське.

Для масштабу - дерева внизу

«До чергової частини поліції Чорнобильської зони зателефонував сталкер. Він повідомив про трагедію, яка сталася з його другом-екстремалом. Поліцейські одразу викликали швидку і виїхали на місце для з’ясування обставин події», — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що двоє білорусів та росіянка незаконно проникли на територію відселеного закритого військового об’єкту «Чорнобиль-2».

«Молоді люди, як і більшість незаконних туристів-екстремалів, хотіли отримати найяскравіші враження та фото. 33-річний сталкер обрав для цього радіолокаційну вежу, розташовану за кілька кілометрів від станції. Проте не розрахував своїх сил і зірвався з 15-метрової висоти. Лікарі лише констатували смерть», — повідомили у поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з відміткою про нещасний випадок.

Відносно товаришів загиблого правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 46-1 КУпАП. За порушення вимог режиму радіаційної безпеки їм доведеться сплатити штраф. Підготовлені відповідні документи для скорочення терміну їхнього перебування на території України.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!