Тепер роботи Boston Dynamics уміють крутити сальто (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1136 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/11/2017Дата публікації

Як то кажуть, "а чого добився ти"?

Американська компанія Boston Dynamics показала оновленого людиноподібного робота Atlas, який тепер може не тільки стрибати, але й розгортатися в стрибку, а також робити справжнє сальто. Відео з новими здібностями робота компанія розмістила на своєму Youtube-каналі, - пише Громадське.

Окрім уміння стрибати, робот виконує плавніші та точніші рухи. Примітно, що компанія втілила подібні вдосконалення також в іншій моделі робота — SpotMini, якого Boston Dynamics показали на початку цього тижня. Наразі розробники не надають жодної інформації про обидві моделі роботів.

Не так давно Atlas, розроблений за допомогою оборонно-дослідницької компанії DARPA, справив враження тільки тим, що міг ходити та підніматися сходами без страховки. Потім компанія навчила його балансувати на одній нозі, прибирати свою кімнату, вистоювати після поштовхів і пересуватися нерівними поверхнями.

Boston Dynamics заснував у 1992 році фахівець з робототехніки Марк Райберт. До складу компанії ввійшла група інженерів MIT (Массачусетський технологічний інститут). У грудні 2013 року її придбала Google Inc., яка пізніше змінила назву на Alphabet. Улітку 2017-го компанію придбав японський концерн SoftBank.

Про компанію заговорили завдяки одразу декільком розробленим нею роботам. Ще у 2005 році її інженери створили чотириногого робота BigDog — далекого пращура SpotMini, що був здатний переносити до 150 кілограмів вантажу зі швидкістю до 6,4 кілометра на годину, й долати ухил до 35 градусів. Згодом увагу також привернув схожий на людину Atlas.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!