Сенцова етапували аж на півострів Ямал, боячись пікетів на його пітримку

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 917 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/11/2017Дата публікації

Незаконно засудженого в Росії українця Олега Сенцова етапували з Якутії у колонію на Ямал через побоювання масових пікетів і зборів на його підтримку.

Про це у коментарі Громадське.Крим повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе:

«Мені так здається, що було прийнято рішення, тому що колонія почала відчувати певні побоювання, що можуть так само, як через Pussy Riot збиратися люди, влаштовувати пікети, збори. Тому, я думаю, ФСВП (Федеральна служба виконання покарань – ред.) прийняла рішення етапувати його в іншу колонію, подалі, щоб важче було дістатися до колонії і влаштовувати там якісь акції», — сказав він.

Нагадаємо, у серпні 2015 року суд у РФ визнав Олега Сенцова і Олександра Кольченка винними у створенні у Криму терористичної організації, скоєнні двох терактів і підготовці ще одного, а також у спробі придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні зброї.

Сенцова засудили до 20 років колонії, Кольченка до 10 років позбавлення волі.

У серпні 2017 в Росії затримали учасниць Pussy Riot після акції на підтримку політв'язня Сенцова. У середині жовтня Сенцова доставили у колонію на російському Ямалі.

Він два тижні провів у штрафному ізоляторі у виправній колонії №8 у місті Лабитнангі через призначене раніше покарання.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!