НАБУ провело обшук у Омеляна

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1662 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/11/2017Дата публікації

Національне антикорупційне бюро України підтвердило, що проводило обшуки в міністра інфраструктури Володимира Омеляна, проте наголосило, що про підозру нікому повідомлено не було.

Про це йдеться в повідомленні НАБУ, - передає Громадське.

Зазначається, що 3 листопада детективи НАБУ проводили слідчі дії в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні, зареєстрованому у травні 2017 року за фактом можливого незаконного збагачення та можливого декларування недостовірних даних одним із членів уряду.

«Про підозру у даному кримінальному провадженні наразі нікому не повідомлялося. Досудове розслідування триває», — йдеться у повідомленні.

В Бюро також зазначили наступне:

«Щодо інформації про нібито підготовку повідомлення про підозру першому заступнику Міністра юстиції зазначаємо, що вона не відповідає дійсності».

6 листопада у низці ЗМІ з'явилася інформація про обшуки в міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Нагадаємо, у жовтні в НАБУ заявили, що провадження щодо декларації міністра інфраструктури Володимира Омеляна було розпочате ще навесні, але у ньому немає підозрюваних та обвинувачених.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!