За 45 хвилин кияни порушили правил на 20 тисяч гривень (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1672 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/10/2017Дата публікації

За даними експерименту ТСН за 45 хвилин київські водії та пішоходи порушили правила дорожнього руху на суму більше ніж 20 тисяч гривень.

Команда ТСН вирішила перевірити кількість порушень ПДР на вулицях Києва після Харківського ДТП. Кореспонденти перевіряли 3 різні відрізки дороги по 15 хвилин. Перший експеремент на перевищення швидкості зафіксував 19 порушників. Завдяки радару, журналісти визначали швидкість автівок та порахували суми штрафів за чинним законодавством. Лише за перші 15 хвилин скарбниця держави могла б поповнитись на 5100 грн.

Радар запищав, як тільки його ввімкнули.

На ділянці, де перевіряли проїзд на червоне світло, водіям довелось би заплатити 7497 гривень. Враховуючи легковики, що перетинали подвійну смугу та двох бабусь, які перебігали дорогу на червоне світло.

Під час третього експерименту, перевірили рух автомобілів смугою для громадського транспорту. Журналісти навмисне спостерігали за автівками не в годину пік, і за 15-хвилинний відрізок часу нарахували 16 порушників. Сума їхнього теоретичного штрафу склала 8100 грн.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!