Влада Києва планує співпрацювати з Google для створення зручної навігації містом

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 10061 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 20/10/2017Дата публікації

Влада Києва планує розпочати співпрацю з Google, щоб за допомогою його сервісів кияни могли отримувати необхідну інформацію щодо всіх муніципальних установ, комунальних підприємств і всіх міських заходів.

Про це пише Громадське.

За словами глави столиці Віталія Кличка, у планах — нанести на карти Google 3500 об’єктів Києва.

«І кожен зможе знайти найближчу спортивну секцію для дитини, школу, профільну лікарню, центр адмінпослуг, найближчий ЖЕК, банк чи соціальну аптеку тощо. І отримати вичерпну інформацію про графік роботи, контакти керівництва, співробітників, подивитися фото і відео. Для цього достатньо буде зайти в Google-пошук або Google-карти, і вся інформація за кілька секунд стане доступною на смартфоні або комп’ютері користувача», – сказав Кличко.

Також влада Києва хоче у співпраці з Google розробити систему, яка дозволить кожному киянину чи гостю столиці бути в курсі цікавих районних і загальноміських заходів.

Google-навігація автоматично побудує найшвидший маршрут до найближчого місця проведення заходів, враховуючи затори на дорогах, ремонти чи комунальні аварії.

Усі це сервіси будуть безкоштовними.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!