Балчун жартує: основний успіх його роботи в Укрзалізниці - те, що він "вижив і повернувся"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2145 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/09/2017Дата публікації

Оновлено: після уточнення оригіналу стало зрозуміло, що слова про "вижив", він говорив як жарт. Відповідно, ми змінили заголовок.

Колишній голова "Укрзалізниці" вважає, що його команді вдалося стабілізувати компанію і відновити її репутацію на міжнародній арені.

Войцех Бальчун також заявив, що його команді вдалося покращити фінансові показники. Про це він сказав у інтерв'ю польському виданню Wiadomosci Onet, відповідаючи на запитання про головні свої успіхи під час роботи в УЗ.

"З точки зору побоювань і ризиків, які я взяв до уваги під час поїздки в Україну, можу сказати, що найбільший успіх у тому, що я вижив і повернувся", - пожартував Бальчун.

Він вважає, що його команді вдалося стабілізувати компанію. "Нам вдалося значно покращити фінансові результати - і за 2016 рік, і за перші два квартали 2017 року ми показали прибуток після кількох років збитків", - зазначив Бальчун.

Також колишній голова УЗ відзначив створення стратегії розвитку компанії на п'ять років і "відновлення репутації на міжнародній арені".

"Ми впровадили або ініціювали цілий комплекс ініціатив із реформування, які, я сподіваюся, триватимуть далі", - додав Бальчун.

Цензор

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!