Саакашвілі вже під АП пікетує Порошенка (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4410 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/09/2017Дата публікації

Колишній очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі прибув під Адміністрацію президента, де провів зустріч зі своїми прихильниками стосовно позбавлення його громадянства України.

Про це повідомляють кореспонденти Громадського телебачення з місця подій.

Саакашвілі заявив, що оскаржить позбавлення Порошенком його українського громадянства і щодо цього звертатиметься до Європейського суду з прав людини.

«У мене немає особистого конфлікту з Порошенком», — наголосив він.

На місці були присутні його однопартійці та представники ЗМІ.

«Я вимагаю від адміністрації президента і всіх служб, відповідальних перед ним, надати мені і моїм адвокатам підготовлену копію затвердженого подання про втрату мною громадянства України, копію протоколу засідання суду з питань громадянства, на якому розглядалося питання позбавлення мене громадянства, всі супровідні листи», — заявив Саакашвілі.

«Якщо вони не дадуть мені цей папір (затверджене позбавлення громадянства - ред.), я буду звертатись у ЄСПЛ, але це довга процедура», — сказав Саакашвілі.

Він через своїх адвокатів передав президентові свої вимоги: Саакашвілі вимагає видати йому загалом 4 документи.

26 липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши шеренги правоохоронців.

У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі. Пізніше стало відомо, що поліція затримала 5 людей через сутички у «Шегинях».

Президент Петро Порошенко заявив, що політик порушив закон.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!