Вперше в історії схвалено генну терапію для лікування раку

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 793 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 31/08/2017Дата публікації

У США схвалили застосування генної терапії для лікування гострого лімфобластного лейкозу. Це вперше, коли такий спосіб у медицині проти раку схвалили в управлінні з контролю за продуктами харчування і ліками.

Регулятор заявив, що це рішення є «історичним моментом» і зараз з цим новим шляхом медицина «робить крок уперед», - передає Громадське.

Фармкомпанія Novartis заявила, що лікування «живим наркотиком» коштуватиме 475 тисяч доларів. Ймовірність позитивного результату терапії складає 83%.

Для кожного пацієнта індивідуально розробляють лікування, на відміну від традиційних методів, таких як хірургія та хіміотерапія.

Суть нового шляху в медицині полягає у тому, що у пацієнта вилучають з крові його власні білі кров’яні клітини (лейкоцити), які складають частину імунної системи людини. Потім їх генетично «перепрограмовують» для пошуку та знищення раку. Надалі ці «оновлені» клітини знову вживлюють пацієнту, де вони знаходять «мішень», розмножуються та вбивають рак.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!