Слідом за Контрактовою, МАФи почали демонтувати на метро КПІ заради скверу (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 878 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/08/2017Дата публікації

Столична влада прибрала близько 15 незаконним тимчасових споруд біля станції метро «Політехнічний інститут».

Про це повідомляє Громадське.

«Сьогодні біля метро «Політехнічний інститут» були демонтовані незаконні тимчасові споруди. Таким чином нам вдалося звільнити підхід до ліцею №142, який ці МАФи перекривали. До того ж, на місці демонтованих кіосків комунальники проведуть благоустрій та озеленять територію», – розповів директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Фіщук.

Він додав, що власникам МАФів повідомили про знесення у встановлені законом терміни.

«Власники МАФів намагаються уникнути демонтажу завдяки нескінченній судовій тяганині, а взимку цього року біля метро «Політехнічний інститут» вони поставили ще кілька нових незаконних кіосків. Ми негайно винесли приписи про їхній демонтаж, і горе-підприємці одразу ж обклали споруди цеглою. Однак таке «укріплення» не завадило працівникам міського благоустрою сьогодні прибрати незаконні кіоски поблизу станції метро», – сказав він.

Чиновник наголосив, що столична влада продовжуватиме зносити незаконні споруди, допоки «місто не буде повністю очищене від незаконно встановлених МАФів».

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!