До кінця 2017 в Україні одружитись офіційно можна буде онлайн

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1391 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 08/08/2017Дата публікації

До кінця року уряд планує запровадити для українців кілька нових послуг електронного урядування, зокрема, таких як одруження чи реєстрація дитини.


Як оформити допомогу на дитину онлайн (+ІНФОГРАФІКА)

«Впровадження електронних послуг – один із пріоритетів Уряду, тому Державне агентство з питань електронного урядування плідно працює в цьому напрямку. До кінця року планується запровадити ще низку онлайн-сервісів. Зокрема, реєстрація дитини та шлюбу онлайн», — написав прем'єр Гройсман, якого цитує Громадське.

Гройсман також зазначив, що з уже впроваджених електронних функцій найбільш популярною є реєстрація фізичних осіб-підприємців відкрито 1 211.

«Переконаний, підприємці, які створюють робочі місця і збагачують економіку, мають отримувати від держави максимум допомоги і поваги. Вони не мають бігати, аби збирати різні довідки, стояти в чергах, втрачати час, стикатися зі зловживаннями з боку чиновників», — написав прем'єр.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!