Реформи робити нікому, в Україні людина з хорошими компетенціями - одна зі 100

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 550 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/08/2017Дата публікації

Реформи та оновлення політичної системи в Україні гальмують у тому числі і через низьку якість освіти, розповів історик Ярослав Грицак в інтерв'ю НВ.

"Формально у нас багато людей з вищою освітою, реально - ця освіта дуже погана. Ми всі припускаємо, що нашому політичному класу не вистачає політичної волі для реформ. Я говорив з кількома експертами, українськими та зарубіжними, які безпосередньо були задіяні в реформах. Вони кажуть інше: політична воля існує в тій чи іншій мірі, а проблема в тому, що ці реформи нікому робити", - сказав Грицак.

Він зазначив, що в Україні людина з хорошими компетенціями - одна зі ста.

"Яку б сферу ти не взявся реформувати, немає і десятка компетентних реформаторів у команді, а лише один-два фахівця без своїх команд. Опинившись на чолі міністерства, такий фахівець не знає, як і хто буде втілювати реформу. За 25 років у нас не з'явилося системи, здатної вирощувати професіоналів, і сьогодні це питання стратегічної безпеки", - зазначив Грицак.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!