Які країни найбільше озброїлися танками? (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3266 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 25/07/2017Дата публікації

Цікава карта показує, у яких країнах світу найбільше основних бойових танків відносно кількості населення. В Європі це, без сюрпризу - Росія.

ізраїльський танк Merkava MK 4M, 2016 року випуску; армія Ізраїлю - відносно населення найбільш озброєна танками армія світу

У світі ж можна побачити цікаву картину. Скажімо, Ізраїль, схоже, покладається на важкі наземні операції, пов'язані з сусідніми країнами. Тоді як у США відносна кількість танків дуже низька, що й зрозуміло, бо всі "потенційні суперники" - за океаном, а війни частіше "тактично-мобільні".

VividMaps також зробили окремо карту Європи, де добре видно відносну озброєність завдяки кольорам.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Зі статті не дуже ясна методологія обчислень, а саме - звідки взято інформацію про кількість танків та населення країн. Якщо взяти Military Balance, то там кількість танків зазвичай подається як два показники: кількість на озброєнні, кількість на зберіганні. Населення України також істотно змінилось після аншлюсу Криму та ОРДіЛО.