"Наркомани! Прастітуткі!" Що найбільше засуджують українці та сусіди? (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3656 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 24/07/2017Дата публікації

Міжнародний think tank Pew forum провів дослідження країн Східної Європи, в якому фігурує, зокрема, Україна. Як виявилося, найбільший моральний осуд в Україні викликає те, про що в анекдотах говорять бабусі біля під'їздів.

Для порівняння ми взяли також дві інші країни - одну, на яку ми не хочемо бути схожими, а іншу - скажемо так, більш європейську сусідню країну:

І ось тут візуалізація робить те, чого не робить таблиця - доволі чітко показує, що за мисленням українці (на жаль - ред.) таки ближчі до Росії, ніж до Польщі. (Табличка без візуалізації, багато країн - тут).

Автори дослідження з багатьох чинників - не лише цього - роблять широке узагальнення про те, що основна причина ментальної близькості - православ'я, адже в багатьох питаннях виявлена значна різниця між переважно православними країнами та країнами, де домінує католицизм, протестантизм, нерелігійність, або де є змішане населення. (В Україні греко-католиків надто мало, щоб за розподілом авторів дослідження країна фігурувала як "релігійно змішана" - навіть та ж Росія більш "релігійно змішана" за Україну завдяки вищому відсотку нерелігійних, див. таблицю)

Дослідження в цілому - тут.

Опис частини дослідження, яка стосується моральних поглядів - тут.

Погортати різні порівняльні таблиці країн Східної Європи - тут (10 таблиць).

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!