Українці - гомофоби. Але не найбільші в колишньому совку (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4449 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 14/07/2017Дата публікації

Нещодавнє дослідження відомої міжнародної соціологічної компанії Pew Forum показує, що абсолютна більшість українців вважають гомосексуальну поведінку "аморальною".

Втім, те саме стосується й більшості інших країн колишнього "східного блоку".

Найменшими гомофобами виявились традиційно "прогресивні" й, як відомо, найбільш атеїстичні в Європі чехи.

Гомофобія тісно пов'язана з православієм, також показує це саме дослідження. Навіть "суперкатолицька" Польща - друга за найнижчим показником гомофобії після "атеїстичної" Чехії.

***
Якщо у вас є цікаві дані або статистика чи посилання на них - надсилайте нам, і ми перетворимо їх на інфографіку! Це можна зробити через нашу вайбер-групу - просто додайтеся до Texty.org.ua ІНФОГРАФІКА, надіславши запит за номером +38 095 524 52 81

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Не зовсім правильно називати патологію "аморальною поведінкою"; з іншого боку, "мораль", усталені у суспільстві звички й "норми", потрібна передусім для здорового фукнціонування того суспільства. Відтак "аморальними" (злочинними) слід вважати не стільки вияви хвороби, скільки намагання деяких "елементів" (зацікавлених, очевидно, по-перше, у скороченні населення, по-друге, у створенні у суспілстві "бардака" й умов, коли тим суспільством легко керувати зовні) "легалізувати", зробити "альтернативною нормою" а потім і взірцем для наслідування різні патології (читайте про "педерастію у давній греції", хто не вірить, що то можливо; коли "альтернативна меншість" раптом стає більшістю у суспільстві)
ps певне деякі ЗМ[дез]І відпрацьовують "західні гранти" (пропагуючи задані "нові альтернативні норми")
pps був у суспільстві "статус кво", коли хворі ("фантамаси") займалися собі тишком нишком чим їм подобалося і як їм подобалося, не намагаючись особливо афішувати свої проблеми, взамін того, ніхто тими хворими особливо не цікавився й не заважав їхнім "неприроднім забаганкам". Зараз комусь стало потрібним цю рівновагу розхитати.