Учасники акції "проти медреформи" не знають, чому прийшли

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2853 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/07/2017Дата публікації

Пенсіонери, представники профспілок та студенти під стінами Міністерства охорони здоров’я вимагають скасувати медичну реформу.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, в акції беруть участь близько 200 людей. Водночас, учасники мітингу не можуть пояснити що саме їх не влаштовує у двох запропонованих законопроектах, які ляжуть в основу медреформи.

«Студенти і пенсіонери показували різні листівки, плутали номер законопроекту, та не знали, про яку саме реформу йдеться. Медпрацівники не задоволені сучасним станом медицини. Людьми зманіпулювали, розказуючи, що ситуація після реформ тільки погіршиться», — зазначила член правління Центру протидії корупції Олександра Установа.

Зі сцени лунали гасла: «Ні геноциду у медицині», «геть Уляну Супрун». На плакатах: «Ні гастролерам у МОЗ», «Псевдореформаторів у відставку». Головним спікером від учасників акції є Олег Панасенко, який рік тому голодував під МОЗ, вимагаючи відставки Супрун.

Напередодні профільний комітет Ради схвалив медичну реформу. Водночас, голова профільного комітету Богомолець не підписала позитивний висновок комітету.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!