Депутат Розенблат каже, що на оперативних "бурштинових" відео - актори

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4577 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/07/2017Дата публікації

Цікаво тільки, чи сам себе він вважає актором.

Депутат від «Блоку Петра Порошенка» Борислав Розенблат заявив, що на оперативному відео у «бурштиновій справі», яке було представлене на Регламентному комітеті, зображені актори, а саме відео змонтоване, - передає Громадське

Про це він заявив під час засідання комітету, де розглядається питання про зняття з нього депутатської недоторканності, передає кореспондент Громадського.

«Дуже чудовий фільм, художній фільм. Він знятий дуже професійно. Я не знаю, хто ті актори, які в цьому фільмі виступають, я не знаю, хто озвучує і монтаж робить. Я хочу запевнити, що перед вами яскравий приклад боротьби «бурштинової мафії» з моєю депутатською діяльністю», — заявив Розенблат.

Водночас, депутат підтвердив, що майже рік вів переговори з агенткою НАБУ під прикриттям щодо видобутку бурштину, але запевняє, що грошей від неї не отримував.

«Я цією жінкою спілкувався протягом року. В мене з нею були дуже дружні стосунки. Що вона мене просила — це дійсно матеріали слідства, воно дійсно було так. Але я повторю, що я готовий в суді відстоювати свою правоту. Я офіційно заявляю, що ніяких грошей я не брав!», — заявив Розенблат.

Генеральний прокурор Юрій Луценко закликав Розенблата «припинити кіно» і зазначив, що дані епізоди є підставою не лише для зняття депутатської недоторканності, але й для затримання і арешту народного депутата за статтями: зловживання впливом та отримання хабаря.

«Ми обґрунтовуємо необхідність затримання та арешту тим, що як це чітко видно, депутат Розенблат має вплив не лише на депутатський корпус, але й на інші гілки влади, зокрема і судову», — заявив Луценко.

Після цього Розенблат сказав, що відеонарізка вирвана із контексту і є провокацією.

Депутат запевнив, що ніколи не займався видобутком буршитину і писав закони тільки для того, щоб «люди отримували робочі місця». Він також зазначив, що депутат Поляков, який також фігурує у бурштиновій справі, став «випадковою жертвою».

Нагадаємо, прокуратура підозрює Розенблата в отриманні хабарів за внесення до парламенту законопроекту щодо зменшення ренти за видобуток бурштину з 25% до 5% та лобіювання інтересів компанії «Фуджейра», яка займається видобутком бурштину.

За версією прокуратури, Розенблат вів переговори з представницею компанії Катериною, яка була агентом НАБУ під прикриттям.

В результаті від компанії «Фуджейра» Розенблат отримав понад 300 тисяч доларів.

Розенблат проходить по цій справі разом із депутатом від «Народного фронту» Максимом Поляковим.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!