Британці тестуватимуть лікування алкоголізму за допомогою екстазі

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 492 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 05/07/2017Дата публікації

Британські науковці отримали схвалення етичного комітету на проведення перших в світі клінічних випробувань терапії алкогольної залежності за допомогою «екстазі» (метілендіоксиметамфетамін МДМА, MDMA).

Про це повідомив співробітник Лондонського імперського коледжу Бен Сесса на конференції Breaking Convention, що проходила у Грінвічі з 30 червня по 2 липня 2017 року, пише Громадське.

Зазначається, що МДМА діє на серотонінові, дофамінові і норадреналінові рецептори мозку, здійснюючи психостимулюючий, ейфорізуючий та емпатогенний ефекти.

Протягом психотерапевтичних досліджень 1970-х років було доведено його здатність надавати сприйняттю позитивного забарвлення і зменшувати наслідки травмуючих спогадів. Після внесення МДМА в переліки контрольованих субстанцій більшості країн подальші дослідження згорнули. За словами Сесси, у багатьох випадках залежність від алкоголю розвивається на тлі будь-яких пережитих раніше психотравм.

Під час випробувань він і його колеги розраховують вплинути на ці переживання у добровольців призначенням МДМА.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!