Ми живемо в порівняно мирні часи (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2795 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 03/07/2017Дата публікації

Україна, Сирія, Ірак, ІДІЛ, Ємен, Лівія, Боко Харам - декому може здатися, що ми живемо в "останні часи". Але, - пише у книзі "Раніше було гірше" німецький автор Гвідо Мінгельс, - сухі цифри свідчать про протилежне.

Не будемо брати світові війни. Подивимося на цифри після 1945 року.

За вертикальною віссю - кількість жертв воєн.

Внизу - підписи найжорстокіших воєн після Другої світової: Корейська війна, війна у В'єтнамі, Ірано-Іракська війна, багатоетапна Афганська війна, нинішня війна в Сирії.

Основна причина, чому нам здається, що "зараз усе так погано" - практично про все стає відомо.

Ну і інша - тому що це відбувається зараз. Про bad old times, старі погані часи, люди швидко забувають.

Інші дані з тієї ж книжки: математика показує, що зараз люди також стали багатшими - як відносно, так і абсолютно.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Згоден. Якщо ви не на окупованому і нашпигованому кремлівськими відкокамерами Донецьку, в Іраку, де кожен іракський солдат має відеокамеру і мобільний телефон з відео камерою, то може здатися, що світ сказився. Між тим світ все більш розбещений, молодь spoiled - все це результат пост індустріального надвиробництва і автоматизації життєво важливих процесів. Іншими словами - світ ніколи не жив і не міг мріяти жити так вільно, багато і цікаво як сьогодні. Але ми take it as granted, вважаємо, що це якийсь мінімум, що заслуговуємо набагато більше і тому робимо забагато дурниць,занадто розслаблені в наших реакціях.