Prozorro перемогли на глобальному конкурсі антикорупційних стартапів

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1240 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/06/2017Дата публікації

Електронна система Prozorro.Продажі здобула перемогу на одному з етапів глобального конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge, що проходить у Індії.

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, - пише Громадське.

«В місті Хайдерабад (Індія) проект Мінекономрозвитку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна ProZorro.Продажі переміг у демо-дні фіналу конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge», — йдеться у повідомленні.

ProZorro.Продажі переміг у одному із шести демо-днів фіналу конкурсу від Сiti банку, обійшовши сильні проекти з Індії та Кенії.

У фінал конкурсу із 103 учасників вийшло 6 переможців.

«Сподіваюсь, дуже скоро Prozorro.Продажі перетворяться із урядового стартапу на повноцінну організацію, яка реалізовуватиме усе державне майно», — сказав перший заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов.

Із понад 70 країн світу та 1000 заявок учасників до фіналу CitiT4IChallenge було відібрано 103 проекти.

На конкурсі антикорупційних стартапів найбільшу кількість проектних рішень було запропоновано від США (24), Індії (18), Великобританії (14) та 14 — від України.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!