США виходять з угоди про протидію глобальному потеплінню

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 715 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 02/06/2017Дата публікації

Президент США Дональд Трамп оголосив про вихід країни з Паризького угоди про протидію глобальному потеплінню.

Про це повідомляє Громадське

«Для того, щоб виконати свій священний обов'язок, щоб захистити Америку і її громадян, Сполучені Штати виходять з Паризької кліматичної угоди», — сказав Трамп.

let it burn let it burn let it burn

Колишній президент США Барак Обама вже розкритикував рішення Дональда Трампа вивести США з Паризького кліматичної угоди. «Навіть якщо ця адміністрація приєднається до невеликої групи країн, які заперечують майбутнє, я впевнений, що наші держави, міста і бізнес активізуються ще більше, щоб допомогти майбутнім поколінням захистити планету», — зазначив Обама.

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск оголосив про вихід з експертної ради при президенті США Дональді Трампі. «Вихід з Паризької угоди — це погане рішення для Америки і всього світу», — пояснив Маск.

Угода була підписана в Парижі 22 квітня 2015 десятками держав, які є основними забруднювачами атмосфери парниковими газами. Вона набула чинності 4 листопада 2016.

США є другою після Китаю країною за викидом парникових газів.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!