Mail.ru визнала, що працювала в Україні "не задля прибутку". Всіх охочих "переведуть" у Росію

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5001 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/06/2017Дата публікації

Mail.Ru закриває офіси в Україні і визнає, що працювала тут не для прибутку. Усім співробітникам українського Mail.Ru пропонують працевлаштування у Росії.

Про це пишуть Новинарня та Громадське.

Про все це в інтерв’ю російському “Комерсанту” повідомив генеральний директор Mail.Ru Борис Добродєєв.

“Наявність представництва на ринку втрачає сенс з урахуванням тих санкцій, які ввела Україна проти нас”, – заявив Добродєєв.

При цьому він визнав, що українські підрозділи не приносили суттєвого вкладу у прибуток компанії, тому закриття українських офісів не вдарить по кишені Mail.Ru.

Із цього випливає, що в присутності сервісу в Україні була передусім політична доцільність, - вважає Новинарня.

Добродєєв зазначив, що українським працівникам компанії вже запропонували роботу в російських офісах. Він наголосив, що пропозиція пересестися в Росію стосується усіх працівників, які втратять роботу після закриття.

“Сервіси Mail.Ru Group на території України були провідними у своїх категоріях. Це безпрецедентний крок. Безумовно, ми будемо робити все, щоб якось компенсувати цю втрату і допомогти українським користувачам продовжувати залишатися в контакті зі своїми друзями”, – сказав Добродєєв.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!