У школах з'явиться курс "Лайфхаки з української мови"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3044 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/05/2017Дата публікації

Слово "лайфхак" у назві курсу лайфхакнути українською не вийшло :)

Міністерство освіти і науки погодило використання у школах безкоштовного масового онлайн-курсу «Лайфхаки з української мови».

Програма створена для того, щоб допомагати учням готуватись до зовнішнього незалежного опитування, - передає Громадське.

«Лайфхаки з української мови» підготовлені освітнім проектом EdEra та ініціативою «Освіторія». Лектором є кандидат філологічних наук, учитель української мови та літератури Новопечерської школи Ігор Хворостяний.

Подібний проект в Україні запроваджується вперше. За задумом міністерства, цей курс допоможе дітям, які не мають змоги вивчати українську.

Онлайн-курс являє собою серію коротких відео, які поетапно навчають користувачів мові. Курс складається з п'яти модулів.

Також є супутній інтерактивний підручник, 275 тестів для перевірки власних знань, та спеціальні «аркуші учня», які дозволяють скласти власний міні-конспект з усіх тем.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!