Укртелеком заявив про кібератаку. Відбився

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1737 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 15/05/2017Дата публікації

На інформаційні системи компанії «Укртелеком» хакери спробували здійснити кібератаки, але невдало. Напад пройшов без впливу на користувачів.

Про це заявили у прес-службі компанії, передає Громадське.

«По-перше, виправлення, що усуває цю вразливість, випущене Microsoft близько місяця тому і було встановлено на більшості серверів компанії. По-друге, навесні цього року ми провели масштабну модернізацію системи контролю та управління доступом до інтернету, що дозволило блокувати потенційне завантаження керуючого і виконуваного коду з інтернету за протоколом, що використовується даної шкідливою програмою», — сказав IT директор компанії Кирило Гончарук.

Нагадаємо, 12 травня новий вірус із вимогою викупу вразив десятки тисяч комп’ютерів у різних країнах. Повідомлялось, що найбільше таких випадків виявлено в Росії, Україні і Тайвані.

За даними Європолу, постраждали понад 200 тисяч користувачів в 150 країнах світу.

Пізніше видання The Telegraph повідомило, що хакери, вірусна атака яких заблокувала файли, ймовірно пов’язані з Росією.

Сьогодні, 15 травня, компанія Microsoft звинуватила американську розвідку в розповсюдженні вірусу WannaCry. А Путін відхрестився від причетності до вірусу.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!