Травень 2017 - місяць європейських перемог України

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1464 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 12/05/2017Дата публікації

Травень 2017 увійде в історію як місяць європейських перемог України, - вважає голова ГО "Простір свободи" Тарас Шамайда й наводить конкретні перемоги:

3 травня - Комітет міністрів Ради Європи ухвалив історичне рішення щодо Криму, яке допоможе нам, зокрема, і у процесі проти Росії в Гаазі і в Європейському суді з прав людини.
4 травня - профільний комітет Європарламенту підтримав збільшення безмитних експортних квот на українську сільгосппродукцію.
5 травня - Норвегія, Чорногорія та Албанія приєдналися до рішення ЄС продовжити санкції проти Росії за порушення територіальної цілісності України
7 травня - найприхильніший до України кандидат Макрон тріумфально переміг прокремлівську Ле Пен на виборах президента Франції.
7-13 травня - у Києві відбувається "Євробачення"
11 травня- ЄС прийняв останнє процедурне рішення, що означає остаточне надання Україні безвізового режиму
Поепереду - не менш приємні події:
17 травня - у Страсбурзі урочисто підпишуть український безвіз, а ще за кілька днів - опублікують в офіційному бюлетені ЄС.
20 травня - в Україні відзначається День Європи
23-30 травня - сенат Нідерландів поставить останню крапку в ратифікації Угоди про асоціацію ЄС з Україною

29 травня - президет ПАРЄ Аграмунт, який продався Москві, піде у відставку внаслідок блискучої кампанії, ініційованої українською делегацією в ПАРЄ.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!