Представник Болгарії, як і росіянка Самойлова, незаконно був в анексованому Криму (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2227 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/05/2017Дата публікації

17-річний співак Крістіан Костов, який представить Болгарію у другому півфіналі Євробачення 11 травня з піснею «Beautiful Mess», виступав в «Артеку» в анексованому Криму 1 червня 2014 року. Про це пише Громадське.

Він, як і недопущена Україною в Київ росіянка Самойлова, скоріш за все, проїхав у Крим в обхід українських КПП, порушивши українське законодавство про перетин кордону.

Костов брав участь у російському конкурсі «Голос. Діти» у 2014 році, де його наставником був переможець Євробачення-2008 Діма Білан.

У серпні 2015 року Крістіан повернувся з Росії у Болгарію, для участі у четвертому сезоні шоу «X-Фактор».

Нагадаємо, Росія відправила на конкурс Юлію Самойлову, якій Україна заборонила в'їзд на свою територію через виступи в анексованому Росією Криму.

Керівництво EBU застерігало Україну, що її можуть виключити з подальших конкурсів через скандал із Самойловою.

Формальна різниця між Самойловою та Костовим у тому, що Саймойлова порушила закон після його прийняття, а Костов був на окупованих територіях, коли Україна ще не прийняла закону про порядок їх відвідування. Порядок було прийнято 4 червні 2015 року.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!