Макрон переміг на дебатах Ле Пен

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3266 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/05/2017Дата публікації

За даними опитування Elabe, 63 відсотки французів визнали, що більш переконливим був Еммануель Макрон. 34 відсотки підтримали екс-лідерку праворадикальної партії «Національний фронт» Марін Ле Пен.

Обидва кандидати обмінювалися різкими критичними випадами.

Ле Пен звинуватила Макрон у відсутності плану щодо безпеки країни, а також у зв’язках з радикалами, зазначивши, що він «отримав індульгенцію від ісламістського фундаменталізму».

Еммануель Макрон, колишній міністр економіки, у свою чергу звинуватив кандидатку у президенти у «брехні», зазначивши, обрання Ле Пен було б саме тим, «чого хочуть ісламістські екстремісти – «громадянською війною».

Макрон також заявив, що не буде підкорятися Путіну, на відміну від своєї суперниці. “Я не буду підкорятися диктату Путіна, і в цьому моя відмінність від пані Ле Пен”, – заявив Макрон.

Він також заявив, що планує обговорювати з Москвою питання конфлікту на сході України і війни в Сирії. Макрон наголосив, що необхідно домогтися деескалації на Донбасі, і Росія повинна виконувати взяті на себе зобов’язання.

Президентські рейтинги двох фіналістів, за даними соціологів, співвідносяться як 60% у Макрона проти 40% – у Ле Пен.

Другий тур виборів у Франції відбудеться в неділю, 7 травня.

За матеріалами Радіо Свобода, TheLocal.fr, Новинарні, Громадського

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!