"Ярмо" в Києві до Євробачення зроблять веселкою (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-1
Читати Не читати Коментувати
  • 4871 Перегляди
  • 5 Коментарі
  • 25/04/2017Дата публікації

Замість арки так званої дружби народів, відомої в народі як "ярмо", до Євробачення зроблять веселку, розфарбувавши її.

Арку дружби народів тепер звуть Аркою розмаїття (слоган Євробачення - "святкувати розмаїття").

Про це написав Геннадій Курочка – керівний партнер компанії CFC Consulting, яка виграла тендер на здійснення комунікації під час Євробачення.

Двоє чоловіків під монументом тепер матимуть інші конотації.

Це – тимчасова інсталяція, яку готують до проведення пісенного конкурсу. Арку заклеюють різнокольоровим папером, який знімуть після закінчення заходу.

Дехто вбачає у цій розмальовці символ ЛГБТ-спільноти.

ОНОВЛЕНО 28.04.2017 16:34
Але фарку фарбують у п’ять (помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий), але прапор ЛГБТ-спільноти має шість кольорів: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій та фіолетовий). "Може, інколи веселка - це просто веселка?" - пише наш читач.

За матеріалом Громадського та фейсбуку

Оцінка статті на цей момент: +1/-1
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 5

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Файно :-) Давно треба було вже пофарбувати у веселку цей твір, відомий також як пам'ятник групі Рітчі Блекмора "Rainbow". ("мінус" у всій цій історії хіба те, що "ґеї в європі" згвалтували цей прекрасний феномен, образ і символ; у "неприродній спосіб")

Стиль заголовку на рівні газети "Вєсті" :-( Про що новина - також незрозуміло: українська веселка має сім кольорів (червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий), арку фарбують у п’ять (помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий), але автору/авторці тут ввижаються геї (причому, ввижаються даремно, адже прапор ЛГБТ-спільноти має шість кольорів: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій та фіолетовий). Може, інколи веселка - це просто веселка?

Заг змінили, ваші зауваження врахували

ви критикуєте з позиції, ніби якщо вона геївська - в цьому є щось погане.

я писав з позиції, що це прекрасно.

ну так, кількість кольорів не збігається - але це софістика.

гляньте: https://www.facebook.com/kyivpride/

"Во всей этой истории с раскрашиванием арки в Киеве раздражают даже не те, кто против "из-за того, что это цвета ЛГБТ". С ними все понятно. Борцы за духовные скрепы всегда и везде одинаковые. Этически и эстетически они мало отличаются от тех, кто мечтает о «новороссии»: те ведь тоже хотят архаику, когда будущее уступает место прошлому.

Раздражают те, кто стыдливо пишет «нуачо, красивенько, а главное – совсем непохоже на флаг ЛГБТ». Вообще-то похоже. Более того – и должно быть похоже. И задумывалось, скорее всего, именно для этого. "

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1275915209123468&set=a.322228081158857.67394.100001150021006&type=3&theater