Увага: Правила проїзду перехресть із "круговим рухом" зміняться на європейські (СХЕМА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 23976 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 04/04/2017Дата публікації

Депутати Верховної Ради проголосували за введення єдиних правил перетину транспортними засобами перехрестя, де організовано круговий рух.

Ніякої "перешкоди справа" в цьому випадку: перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу, за європейською схемою Roundabout.

Тепер би тільки щоб усі водії про це дізналися. У них є час: наразі законопроект прийнято в цілому, ще буде друге читання.

слід буде завжди поступатися, доїжджаючи до кола - а їдучи по колу, вже не треба думати про поміху справа

Зараз у кожному місці діє окреме правило перетину перехрестя з рухом по колу, що викликає аварійність на таких ділянках.

«У країнах Європи на перехрестях, де організовано круговий рух, діє єдина схема руху Roundabout. Як свідчить офіційна статистика, кожен раз після введення в дію схеми Roundabout, аварійність на перехрестях зменшувалася приблизно на 80%», — говориться в пояснювальній записці.

Ухвалення законопроекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

Одним з перших кілець, розроблених за схемою Roundabout — це побудоване в 1907 році архітектором Джоном Макларені кільце для руху автомобілів і трамваїв Hanchett Residence Park в місті Сан Хосе, Каліфорнія.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Ця зміна не є "однозначно покращенням" (навіть врахувуючи що "їдемо в європу").
Причиною того, що (в Україні) на різних таких перехрестях пріорітети розставлені по-різному, є різна значимість дорог (щоби рух із (зі значно) менших, другорядних доріг не перешкоджав рухові більш важливих, із більшим потоком) Із таким правилом різні потоки формально урівнюються в пріорітеті, в результаті десь може стати кращим знести те кільце й побудувати якесь інше перехрестя.