Windows в інтернеті поступилася першістю гуглівській платформі Android (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2542 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 04/04/2017Дата публікації

Android Google вперше обійшов Microsoft Windows як найпопулярнішу операційну систему в світі з точки зору загального використання Інтернету на комп'ютерах, ноутбуках, планшетах і мобільних пристроях.

За даними незалежної аналітичної компанії StatCounter за березень, користувачі мобільної операційної системи відповідальні за 37,93% активності на аналізованих фірмою майданчиках.

Показник Winodws за цей період склав 37,91%.

Розрив незначний, але підтверджує тренд зростання популярності мобільних платформ і падіння частки ПК.

Динаміка показова:

«Це знаменує кінець лідерства Microsoft у всьому світі ринку ОС, де він панував з 1980-х років. Це також є великим проривом для Android, у якого всього лише п'ять років наззад було всього 2,4% світового ринку інтернет-доступу», — зазначив генеральний директор StatCounter Одан Каллен.

StatCounter — ірландський веб-сайт, який представляє собою інструмент для аналізу веб-трафіку. Дослідження StatCounter базується на аналізі активності користувачів на 2,5 млн веб-сайтів, які генерують понад 15 млрд переглядів сторінок на місяць.

Раніше Google анонсувала оновлення Android з покращеною системою енергозбереження.

Український текст за матеріалом Громадського, інфографіка власна та Statcounter

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

"хрєн ат рєдькі". Що у того, що в іншого без креків-хаків юзери володіють залізом-девайсами "значно менше", аніж ті благодійники (хіба що можливість-"право" кинути пристрій у стінку). Нового, "досконалішого" шпигуна "неміряно складніше" ("якщо можливо") викинути із системи, чи якось обмежити у контролі.