На виборах президента Еквадора лідирує Ленін (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1116 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/04/2017Дата публікації

Після завершення другого туру президентських виборів в Еквадорі кандидат від правлячого блоку Соціалістичної партії Ленін Морено лідирує із 51,12% голосів. У той же час прихильники його опонента – кандидата від правих сил Гільєрмо Лассо, вже влаштовують акції протесту в столиці та інших містах.

У той же час, президент Еквадору Рафаель Корреа відразу оголошення перших попередніх офіційних результатів виборів нового глави держави вже заявив про програш правих сил.

«Велика новина для великої батьківщини: революція повернула собі перемогу в Еквадорі, праві сили переможені, не дивлячись на їх мільйони і ЗМІ, більш ніж два відсотки різниці, Ленін – президент», – написав Корреа в Twitter.

Корреа також повідомив про спалахи насильства в ряді міст країни після виборів президента.

У свою чергу, Ленін вже оголосив про свою перемогу на президентських виборах.

Остаточні офіційні результати поки не оголошені, лишається підрахувати ще 4%. Однак Лассо вже заявляє про «фальсифікації» під час голосування та заявляє, що він «буде захищати волю народу» і вимагати перерахунку голосів.

За матеріалом Громадського

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!